Opublikowano Dodaj komentarz

Świeca powietrzna – co symbolizuje i jak palić?

Żywioł symbolizujący natchnienie, ducha, boski pierwiastek, rozwój (również technologiczny).
Powietrze to zdecydowanie energia męska – zdobywająca, przenikająca, dająca iskrę, prowokującą do postępu.
Osoby spod znaków powietrznych: Bliźnięta, Waga, Wodnik to często dobrzy mówcy, często motywują innych do działania.

Późną jesienią 2020 rozpoczęliśmy Erę Wodnika – znaku powietrznego – co wiąże się z rozwojem świadomości, technologii, połączeniem dziedzin w celu odkrycia prawdy i dotarciu do źródła. „Przemeblowanie” w kosmosie zauważalne jest również na naszej planecie – ziemia woła o wolność, o „oddech” na arenie politycznej szykuje się wiele zmian. Zmiany zachodzą również w naszym najbliższym otoczeniu i wreszcie w nas samych. Pamiętajmy, że to co dzieje się w makroskali (kosmos) dzieje się jednocześnie w mikro skali (w naszym najbliższym otoczeniu: kraju, rodzinie, wreszcie w nas samych).

Świeca jest pamiątką wejścia w ten niezwykły czas. Zapalając ją proszę przypominać sobie o mocy tego żywiołu, o jego predyspozycjach. Nawet jeśli po drodze rzuca nam trudności na życiowej drodze to tylko po to by wskazać nam drogę rozwoju, zburzyć iluzje by otworzyć oczy.

*
Powyższy zbiór informacji przygotowałam by pomóc Ci zaprzyjaźnić się z żywiołem, który będzie królował na nieboskłonie z pewnością do końca naszego ziemskiego życia 🙂 Warto więc przywitać się z powietrzem, zastanowić się do czego może nas zainspirować. Czy to nie czas, w którym wreszcie możemy „pozwolić sobie” na kroczenie własną ścieżką i projektowanie świata dookoła wg naszych własnych wyobrażeń i pragnień.
*
Będę wdzięczna jeśli świecę zapalisz w intencji poszukiwania inspiracji. Pamiętaj, że cała moc pomysłów i wachlarz możliwości znajdziesz w sobie! Masz ogromny potencjał, który czeka na odkrycie a sprzyjający czas – era wodnika – będzie chciał wydobyć z Ciebie to co zgodne i prawdziwe. Zaufaj temu procesowi a będziesz zaskoczony dokąd zaprowadzi Cię Twoja intuicja 🙂
*
To uszeregowanie informacji o powietrzu przygotowuje nas do wprowadzenia kolejnego żywiołu:
ZIEMI

Wysyłam Uściski!

Paulina


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *