O nas


Cześć, tu Paulina i Bartosz – tworzymy wspólnie od 10 lat FARMĘ FLORYSTYCZNĄ.
Zaczęliśmy od uprawy kwiatów organicznych i dekoracji przyjęć. W czasie pandemii, przez dwa lata byliśmy sklepem on-line proponując Wam ceramikę, rękodzieło, pachnidła jakich sami używaliśmy w naszym Domu. Kiedy Paulina zaszła w ciążę najwięcej uwagi zaczęła poświecać suszonym kwiatom, które stały się idealnym rozwiązaniem dla młodej mamy. Obecnie Farma Florystyczna to pracownia suszonych kwiatów, i coraz śmielej idziemy w kierunku bycia GOSPODARZAMI Miejsca Mocy jakim jest nasza FARMA. Wracamy również do uprawy kwiatów i warzyw.

PAULINA – zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem ozdób – przygotowuje dekoracje z suszonych kwiatów do Ślubu i na potrzeby sesji zdjęciowych. Prowadzi liczne warsztaty stacjonarnie i on-line. Jest artystyczną częścią tego duetu. Kreatywnie planuje coraz to nowe działania! Organizuje wydarzenia w pracowni i na Farmie. W ostatnim czasie dkryła metodę malowania kwiatami (OBRAZY KWIATOWE) oraz rozpoczęła studia na kierunku ARTETERAPII. Organizuje również warsztaty z malarstwa intuicyjnego w pracowni, na farmie i w innych miejscach.

BARTOSZ – to świetny strateg, logistyk, kierowca. Zapakuje każde zamówienie, nawet najtrudniejsze formy, by dojechały w całości, bezpiecznie 🙂 Jeśli trzeba, dostarczy je osobiście pod Wasz adres! Kocha pracę z ludźmi i uprawę kwiatów i warzyw. Zajmuje się fakturowaniem i wszelką dokumentacją. Buzia mu się nigdy nie zamyka, ale dzięki niemu w pracowni zawsze jest gwarno!
Jest wspaniałym Gospodarzem na farmie, złotą rączka, kocha przycinać drzewa owocowe, grać na bębnie i rozpalać ogniska!