Opublikowano Dodaj komentarz

Poranna medytacja w intencji harmonii.

Opowiem Wam o moich dzisiejszych doświadczeniach z kamieniami. 

Dostaliśmy je z Bartoszem na Święta od naszych Plenerowych Przyjaciół – Kaśki i Rafała (plenershop.pl). 

Od razu zakochałam się w nich, czułam ich przeciwieństwa, odwrotne natury i zauważalne uzupełnienie między nimi. Jing i Jang tworzący razem coś absolutnego. Postanowiłam, że ułożę je na honorowym miejscu w domu, żeby patrzeć na nie i pamiętać zawsze o ich przeciwnych energiach ale też o ładzie do jakiego chcę dążyć.
Dygresja 😀
Swoją drogą słowo ŁAD. Kiedy mówimy, że coś jest ŁADne to nie dla tego że dobrze wygląda, tylko dlatego, że jest harmonijnie piękne! 🙂 Czas na nowo odszyfrować znaczenia słów. Tak czuję i odpowiedzi na zagadki tego typu przychodzą do mnie same. 

Wczoraj nie mogłam zasnąć. Miałam kłębowisko myśli, czułam wiele energii w sobie. Wzięłam do ręki biały kamień – menalit i zasnęłam z nim zaciśniętym w dłoni. Tak się też obudziłam. 

Postanowiłam rano przed pracą spędzić kilka minut ze wschodzącym słońcem i kamieniami w dłoni menalitem i pirytem.
Menalit jest symbolem kobiecej energii, amuletem kobiet, kamieniem bogini płodności, wyglądem przypomina formujące się życie, zarodek, jest ciepły, chropowaty, biały. Jang.
Piryt jest symbolem męskiej energii. Jest symetryczny, ma ostre krawędzie, jest gładki, ciężki, zimny. Jing.

Pomyślałam, że spróbuje medytować dzisiaj w intencji harmonii. We mnie w środku ale też w pracy,  w miłości, w rodzinie. 

Wzięłam Menalit (biały kamień) do lewej ręki, Piryt (ciemny kamień) do prawej. Wizualizowałam, że wchłaniam przez dłonie energię obu kamieni i prowadzę do serca, gdzie się spotykają. Tam mieszają się, łączą i idą już jako jedno do moich narządów i w każdy zakątek ciała. Poczułam niesamowite bezpieczeństwo i zdrowie spływające na mnie i rozchodzące się po całym ciele ale też że wysyłam strugę harmonijnej energii poza siebie. Do wewnątrz i na zewnątrz. 

Chciałabym tą opowieścią zainspirować Was do poszukiwania harmonii w sobie i dookoła siebie co dnia. Zharmonizowane przeciwieństwa to energia silna jak laser! 

ściskam!
Paulina 🙂

Kamienie: plenershop.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *