Opublikowano 12 komentarzy

Zaczynamy!

Witajcie!
Nie mogłam wymarzyć sobie lepszej daty na rozpoczęcie zapisków niż dzisiaj! Właśnie w tej chwili na niebie spotykają się ze sobą Jowisz i Saturn. Są bardzo blisko siebie, tego zjawiska nie odczujemy/zobaczymy już za naszego życia. Dziś rozpoczynamy nową erę – Wodnika. Ostatnie przetasowania energetyczne dały odczuć się na każdej płaszczyźnie. Porządki trwają w kosmosie, na naszej planecie, w naszych krajach, domach aż w końcu w naszych organizmach i duszach. Bardzo wielu z nas odczuwa reorganizację systemu wartości. Doceniamy spędzony w z rodziną czas jak nigdy wcześniej. Trudno nam pomyśleć o powrocie do starych porządków. Upadają stare systemy: religie tracą autorytet, służba zdrowia ledwo zipie, szkolnictwo również. Wszystko wydaje się być po prostu NIEAKTUALNE. Przechodzimy przez bramę do Noweg Świata, który trzeba będzie zbudować od początku. Wielu z nas wejdzie w ten okres pozostawiając „zrzuconą skórę” poprzedniego życia. Poczujecie się jak nowo narodzeni, poczujecie chęć nauki, rozwoju, podnoszącą się świadomość, chęć zadbania o swój organizm, niespotykane do tej pory skomunikowanie się duszy z ciałem. Są osoby, które czują niepokój, ponieważ nie potrafią nazwać tego co dzieje się na zewnątrz i w środku. Będą również Ci, którzy nie wyobrażają sobie nowych porządków i zostaną po drugiej stronie Bramy już zawsze, do końca. 

O Erze Wodnika wspominali już Hipisi w latach 60-tych, 70-tych. To była biała kropeczka w czarnym JANG. Początek rewolucji. To Hipisi stworzyli komputery, internet, dzięki któremu możemy wymieniać się dzisiaj doświadczeniami, wiedzą, możemy organizować się w grupy. Mimo, że jesteśmy ograniczeni obecnie przez władze, korzystajmy z dobrodziejstw jakie pozostawili Hipisi. Dyskutujmy ze sobą, szukajmy wspólnie nowej prawdy, piszmy nową historię, przetłumaczmy na nowo zjawiska fizyczne, chemiczne, filozofię, sztukę, tylko tym razem użyjmy naszej intuicji i dajmy dojść do głosu podświadomości! Ufajmy sobie i własnym odczuciom, nie korzystajmy już z gotowych szablonów na życie! Słuchajmy naszych dzieci, które posiadają niezaburzoną niczym pierwotną wiedzę. Pamiętajcie o tym, że stosunek UCZEŃ-NAUCZYCIEL zawsze jest obusieczny. Każdy jest jednocześnie nauczycielem i uczniem w jednej osobie :).

Chciałbym tutaj dzielić się moimi obserwacjami, wiem, że wśród Was jest wiele świadomych dusz i z ochotą zapoczątkuję dyskusje, dzięki którym będziemy się wspólnie dowiadywać o sobie i wymieniać doświadczeniami. 

Ściskam! 

Paulina

12 komentarzy do: “Zaczynamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *