O nas


Cześć, tu Paulina i Bartosz – tworzymy wspólnie od 10 lat FARMĘ FLORYSTYCZNĄ.
Zaczęliśmy od uprawy kwiatów organicznych i dekoracji przyjęć. W czasie pandemii, przez dwa lata byliśmy sklepem on-line proponując Wam ceramikę, rękodzieło, pachnidła jakich sami używaliśmy w naszym Domu. Kiedy Paulina zaszła w ciążę najwięcej uwagi zaczęła poświecać suszonym kwiatom, które stały się idealnym rozwiązaniem dla młodej mamy. Obecnie Farma Florystyczna to pracownia suszonych kwiatów, i coraz śmielej idziemy w kierunku bycia GOSPODARZAMI Miejsca Mocy. Wracamy również do uprawy kwiatów i warzyw na Farmie!

PAULINA – zajmuje się rękodziełem – przygotowuje dekoracje z suszonych kwiatów do Ślubu i na potrzeby sesji zdjęciowych. Jest artystyczną częścią tego duetu. Kreatywnie planuje coraz to nowe działania! Organizuje wydarzenia w pracowni i na Farmie. Poza FARMĄ FLORYSTYCZNĄ zajmuje się MALARSTWEM INTUICYJNYM, jej prace możecie spotkać w dziale „Malowidła” i w pracowni. Organizuje również warsztaty z malarstwa intuicyjnego w pracowni, na farmie i w innych miejscach.

BARTOSZ – to świetny strateg, logistyk, kierowca. Zapakuje każde zamówienie, nawet najtrudniejsze formy, by dojechały w całości, bezpiecznie 🙂 Jeśli trzeba, dostarczy je osobiście pod Wasz adres! Kocha pracę z ludźmi i uprawę kwiatów i warzyw. Zajmuje się fakturowaniem i wszelką dokumentacją. Buzia mu się nigdy nie zamyka, ale dzięki niemu w pracowni zawsze jest gwarno!
Jest wspaniałym Gospodarzem na farmie, złota rączka, kocha przycinać drzewa owocowe, to dla niego świetna odskocznia, rodzaj medytacji!